Kogunemine on Saue muusikakoolis reedel 10.06 kell 9:30-9:45.
Avamine on 10:00 Saue Gümnaasiumi saalis ja esimene tund algab 10:30.

Reede hommikul sööge kõht kodus täis. Esimene söök on 13:30

Saue Muusikakooli õpilased - võtke palun kindlasti kaasa õpilaspilet. Siis pääsete ise ustest liikuma.

Ujumissoovi korral peaks kaasas olema € 2 ning ujumisriided ja rätik

Lõppkontsert on pühapäeval 12.06 kell 17:00 Saue Gümnaasiumi saalis. Sinna on kuulama oodatud vanemad, tuttavad, sõbrad, sugulased!

Ööbimisvahenditest on kohapeal olemas paksud madratsid. Endal tuleks kaasa võtta magamiskott või tekk ja lina ning soovikorral oma padi. Mõned tekid ja padjad on kohapeal olemas - kes soovib neid kasutada, võtke kaasa lina ja padjapüür.

Oma pill ka kaasa (viiul, kitarr, vioola, ...!)

Kui kellelgi on allergiaid, on laktoosi- või gluteeni talumatus, peab kindlasti kasutama mingeid ravimeid, andke sellest samuti märku. Samuti oma söömisharjumustest (näiteks ei söö hommikust vms.)

Vastata saab siin: https://docs.google.com/forms/d/117wADz5HeBT0ZKDXsDsOcDcpeYCidguyApK76DQEYmQ/viewform

Kui keegi osalejatest peab mingil ajal kindlasti kusagil ära käima ja ei saa mingitel aegadel impropäevade tegevustes osaleda, andke sellest ka kindlasti märku, et teaksime paremini tunniplaani koostada.

Individuaalsed tunniplaanid on koostamisel ja jõuavad õige varsti iga osalejani.

Loovliikumise jaoks kaasa mõnusad riided (dressid vms). Samuti kaasa esinemisriided ning esinemiskingad.