23.mail toimus Saue Kontserdisaalis pidulik kontsert, millega Saue Muusikakooli klaveriosakond tähistas pidulikult oma õppeaasta lõppu. Esinesid kõik klaveriosakonna õppurid ühe palaga - see oli õpetajate poolt eksamil parimaks hinnatud lugu. Kontsert oli hoogne, meeleolukas ja särav!

Kuna iga laps on erinev isiksus, siis alati on põnev kuulata, kuidas see avaldub loomingulises tegevuses, antud juhul klaverimängus. Lisaks eripärasele muusikale ongi see avaliku kontserdi võlu!

Mis siis toimus klaveriosakonnas sellel õppeaastal? Pealtnäha ei midagi erilist... Eelkõige tõsine õppetöö koos selle juurde kuuluvate arvestuste, esinemispraktika kontsertide ja eksamitega.

Klaveriosakond võttis aktiivselt osa Saue Muusikakooli selle aasta tähtsündmustest: jõulukontsert teemal "Meri" ja kooli 20.aastapäeva pidustustest. Meie esindajad osalesid ka maakondlikul klaverikonkursil Keilas. Lisaks õpetajate klassikontsertidele detsembris toimusid kevadel õp. Tatjana Tsitovitši klassikontsert Kernu mõisas ja õp. Tiina Kalveti klassikontsert Keila Muusikakoolis.

Loodetavasti ühendas seda kõike suur rõõm muusikast! Meie õpetajatena soovime seda alati.

Nüüd ootame teid põnevasse improvisatsioonilaagrisse 10-12. juunini Saue Muusikakoolis, kus ei mängita ühtki pala noodi järgi! Lisaks ansambli-, tantsu-, kunsti- ja teatritunnid.

Ja tulge õppima klaveri erialale Saue Muusikakooli! Meil on toredad õpetajad ja vahva ühistegevus.
Sisseastumiskatsed on juba 8.-9. juunil.

Tiina Kalvet