SMK pillid

Visioon 2024 kujundus

Impro24

Lauppäeval 20. mai kell 14.00
Estonia kontserdisaalis (Estonia pst 4, Tallinn)

 Osta Pilet! 

saue poistekoor

Esinevad Saue Poistekoor, Saue Noorte Meeste Koor, Saue Poistekoori ettevalmistuskoorid, ansamblid, solistid.

Dirigent Elviira Alamaa

Koormeistrid: Anne-Ly Rõuk, Mihkel Alamaa

Kontsermeister: Priidik Purga, Mihkel Alamaa

 

SAUE POISTEKOOR on loodud oktoobris 1997. a. Koori asutajaks ja dirigendiks praeguseni on Elviira Alamaa. Koormeistrid on Anne-Ly Rõuk ja Mihkel Alamaa ning kontsertmeistrid Priidik Purga ja Mihkel Alamaa.

Alates teisest hooajast on koor tegutsenud Saue Muusikakooli juures. Saue Poistekooris laulab 120 poissi ja noormeest vanuses 4-19 aastat. Saue poistest kasvas välja 2010.a Saue Noorte Meeste Koor.

Oma tegutsemisaja jooksul on koor esinenud mitmel pool Euroopas, saavutanud auhinnalisi kohti konkurssidel ning osalenud rahvusvahelistel festivalidel Slovakkias, Ungaris, Leedus, Soomes, Tšehhis, Itaalias, Prantsusmaal, Rootsis.

2016. a saavutas Elviira Alamaa parima dirigendi eripreemia III rahvusvahelisel pop/jazz kooride konkursil-festivalil LAULURAGIN, Valgas.

Koor on võtnud osa Eesti Noorte- ja Üldlaulupidudest ning Eesti Meestelaulu Seltsi laulupäevadest.

Saue Poistekoori juures tegutsevad mitmed vokaalansamblid. Vokaalansamblitel on märkimisväärseid saavutusi nii maakondlikul, kui vabariiklikul tasemel.

Kõiki aastaid on Saue Poistekoori saatnud suurepärane toetus lapsevanematelt, mille tulemusel on tekkinud 2011. aasta sügisel Saue Segakoor.

 

  

Arno

 

haridusmin 3lovi est

EML Parim Noor Instrumentalist RGB

EML Igal Lapsel Oma Pill RGB